Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cumberbatch shijon suksesin përkrah gruas

NULL NULL
07.08.2015 10:10

Performanca e Benedict Cumberbatch te Hamleti, është vlerësuar si ‘epike’ nga kritikët.

E menjëherë pas mbarimit të shfaqjes që u mbajt në teatrin Barbician në Londër, ai është larguar krahë për krahu me gruan e tij Sophie Hunter.

‘Sharlock’ , si duket është emocinouar pas kritikave të mira që ka marrë, dhe gëzimin e tij e ndau me shpirtin e tij binjakë, transmeton Klan Kosova.

Për rolin e tij në Hamlet, fansat e Sharlock, kanë udhëtuar nga gjithë bota dhe shpejtësia e shitjeve të biletave ka thyer rekordin britanik në eBay.

Ai është quajtur nga kritikët edhe si një gjeni i aktrimit.

benedict

Benedict Cumberbatch in Hamlet at the Barbican on opening night.
Benedict Cumberbatch in Hamlet at the Barbican on opening night.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.