Cucurella, lojtari i ndeshjes - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cucurella, lojtari i ndeshjes

NULL NULL
07.03.2023 23:35

Mbrojtësi Marc Cucurella është shpallur lojtari i ndeshjes së Chelseat me Borussia Dortmundin.

Cucurella ishte ndër më të dalluarit në fushë, duke kontribuar si në fazën defensive ashtu edhe në sulm.

Kujtojmë, Chelsea shënoi fitore me rezultat 2-1, ndaj Dortmundit, kështu duke siguruar kalimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme