Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cramon: Krenare që BE-ja ju ka përkrahur në çdo hap të rrugës

NULL NULL
17.02.2023 11:40

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka uruar Ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Kosova ka bërë progres të jashtëzakonshëm që nga viti 2008 dhe dëshiroj të shoh më shumë në vjetët që vijnë. Krenare që BE-ja ju ka përkrahur me vendosmëri në çdo hap të rrugës”, ka uruar von Cramon në Facebook, përcjell Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.