Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cowell ushqen të dashurën

NULL NULL
15.06.2015 19:30

Simon Cowell dhe bashkëshortja e tij, Lauren Silverman janë prindër të djaloshit 1 vjeçar, Eric.

Por, çifti duket se e shijoi një takim derisa u panë në Beverly Hills.

Ata u panë duke marrë akullore  dhe më pas u futën në veturë ku 55 vjeçari shijoi disa momente romantike derisa e ushqente të dashurën me akullore.

Çifti kishte edhe syza të ngjashme vetëm se Simon kishte zgjedhur syza me xham të kaltër ndërsa e dashura 37 vjeçare syza me xham ngjyrë ari, transmeton Klan Kosova.

Lauren dukej e mahnitshme me një palë pantollona të shkurtëra që i kishte kombinuar me një bluzë pa krahë dhe sandale në stil gladiatori.

klankosova.tv

cowell 1

cowell 2

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.