Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

COVID-19: Një i vdekur dhe 23 raste të reja

NULL NULL
15.03.2023 14:04
COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se një person ka humbur jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Po ashtu janë regjistruar edhe 23 raste të reja aktive me këtë infeksion, nga 129 testimet e bëra.

Janë hospitalizuar 13 të infektuar, ndërsa janë shëruar 33 persona. Raste aktive mbesin 207.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.