Covid-19, dy pacientë në gjendje të rëndë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Covid-19, dy pacientë në gjendje të rëndë (VIDEO)

NULL NULL
20/04/2020

Në Klinikën infektive në Prishtinë janë të hospitalizuar 53 pacientë, nga të cilët 11 janë me oksigjeno-terapi dhe dy të intubuar.

Ndërkaq gruaja shtatzënë nga Gjakova, sipas zyrtarëve të QKUK-së është në gjendje stabile dhe në parametra normale, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Rilind Matoshi.