Coscielny drejt Real Madrid - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Coscielny drejt Real Madrid

NULL NULL
31/05/2015
Rafa Benitez është më i përfoluri për të marrë postin e trajnerit te skuadra e Real Madrid.

Raportohet se dëshiron që pas vetes në Santiago Bernabeu të sjell edhe mbrojtësin e Arsenalit, Laurent Coscielny.

Francezi lehtë mund të ndërrojë skuadrën pasi ai mund te shihet si pjesë e marrëveshjes që mund ta bëjnë Real Madrid dhe Arsenal për shkëmbimin e tij më sulmuesin Karim Benzema.

Për Benzeman kohë më parë kishte shprehur interesim edhe Arsene Wenger, për ta sjell atë në Emirates Stadium.