Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Copa America, dëshpëron Brazili

NULL NULL
25.06.2024 17:23

Njëri ndër top favoritët, Brazili, nuk ka marrë më shumë se një barazim ndaj Kosta Rikës.

Verdh e Gjelbrit dominuan mirëpo nuk arritën të realizojnë për 90 minuta.

Sidoqoftë, atyre iu anulua goli i Marquinhos pas gjysmë ore lojë i cili u sinjalizua si pozicion jashtë loje.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.