Conte e quan të padrejtë rezultatin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Conte e quan të padrejtë rezultatin

NULL NULL
15/03/2018

Trajeri i Chelseas, Antonio Conte, tha se humbja 3:0 nga Barcelona në Ligën e Kampionëve ishte “e padrejtë”.

“Nuk kemi pendesa”, tha ai.

“Nëse e shikoni lojën, mund ta shihni që rezultati final ishte i padrejtë”.

Ndërkaq për Lionel Messin, ai ka thënë se është lojtari më i mirë në botë, dhe që shënon 60 gola për stinor.

“Po flasim për lojtarin më të mirë në botë. Ai shënon 60 gola në çdo sezon – ai është super top lojtar. Barcelona ishin klinikë”.