Contë afër PSG-së - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Contë afër PSG-së

NULL NULL
15/03/2018

Trajneri i Chelseas, Antonio Conte,  duket të jetë shumë afër liderit të Ligue 1, Paris-Saint Germain, pohon Sports Illustrated.

Conte pritet të largohet nga kampioni anglez sivjet, pas eliminimit të hershëm nga Liga e Kampionëve, dhe pas dështimit që ta mbrojë titullin e kampionit.

Në anën tjetër, edhe dështimi i PSG-së në fazën e parë të nokautit në Ligën e Kampionëve, mund të bëjë që ata ta shkarkojnë trajnerin, Unai Emery.