17:00, 12 Mars 2019

Conor McGregor është liruar nga burgu.

30-vjeçari u pa duke dalë nga një ndërtesë të hënën vonë, në Miami, transmeton Klan Kosova.

Conor u arrestua pasi mori telefonin e një fansi dhe ia theu më pas.

Ai u akuzua për grabitje dhe keqtrajtim.

conor mcgregor released from jail 054255509

Konkurs Pune

Lexo më shumë