Comodita, ekspozues në panairin ndërkombëtar të produkteve të shtëpisë dhe tekstilit Heimtextil në Gjermani (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Comodita, ekspozues në panairin ndërkombëtar të produkteve të shtëpisë dhe tekstilit Heimtextil në Gjermani (VIDEO)

NULL NULL
29/06/2022

Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita po merr pjesë si ekspozues në panairin shumë të njohur në botë Heimtextil, i cili zhvillohet tradicionalisht në Frankfurt të Gjermanisë.

Ky panair konsiderohet të jetë një event i vlefshëm për ekspozuesit dhe blerësit, ku takohen e gjithë industria e tekstilit për të lansuar në treg produkte te reja për shtëpi nga trendet e fundit.