Collado do të largohet nga Barcelona

Collado do të largohet nga Barcelona

NULL NULL
4 javë më parë

I riu i Barcelonës, Alex Collado, pritet që të largohet nga Camp Nou.

Sipas Marca, skuadrat që janë të interesuara t’i sigurojnë shërbimet e 20 vjeçarit janë Porto dhe Sampdoria, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Collado ishte në prag të kalimit në ekipin e parë të Barcelonës gjatë sezonit të kaluar, por përparimi i tij u pengua për shkak të lëndimit që ka marrë.

klankosova.tv