Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Coleman lavdëron Martialin e Depayn

NULL NULL
16.10.2015 18:37
Mbrojtësi i Evertonit beson se dyshja paraqet një nga kombinimet më të mira të talentëve të rinj në Europë.

Seamus Coleman ka thënë se Memphis Depay dhe Anthony Martial janë dy rreziqet kryesore të Manchester Unitedit, në duelin e fundjavës në Goodison Park.

Martial ka shkëlqyer në duelet e para të Unitedit këtë sezon, derisa Depay ka pasur momente të mira që nga kalimi i tij nga PSV-ja.

Coleman është i bindur se skuadra duhet të ketë vëmendje maksimale kur përballet me ta.

“Janë talentët më të mëdhenj në Europë. Martial ka qenë brilant, ndërsa Depay ka pasur momente lavdie”.

“Duhet të jemi të sigurtë në mbrojtje sepse edhe Ëayne Rooney është shumë i rrezikshëm”.

“Skuadra ka treguar lojë të mrië në mbrojtje, prandaj besoj se mund t’ia dalim”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.