Clooney kur ishte i ri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Clooney kur ishte i ri

NULL NULL
19/05/2015

Para se të bëhej i famshëm, George Clooney duket pothuajse i panjohshëm si 28 vjeçar me flokë kaqurrela.

Fotografitë e tij si një aktor i ri dhe i panjohur në atë kohë, duke pozuar për një kampanjë promovuese në vitin 1989, janë bërë publike nga fotografi Kevin Wilkes.

clooney10 clooney9 clooney8

clooney7 clooney6 clooney5

clooney4 clooney2 clooney1