Clippers e fitojnë derbin ndaj Lakers (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Clippers e fitojnë derbin ndaj Lakers (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 06.04.2023 08:11

Të enjten në mëngjes me kohën tonë lokale janë zhvilluar 8 ndeshje në kuadër të NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Detroit Pistons vs Brooklyn Nets 108-123,

Indiana Pacers vs New York Knicks 129-138,

Atlanta Hawks vs Washington Wizards 134-116,

Boston Celtics vs Toronto Raptors 97-93,

Milwaukee Bucks vs Chicago Bulls 105-92,

New Orleans Pelicans vs Memphis Grizzlies 138-131,

Dallas Mavericks vs Sacramento Kings 123-119 dhe

Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers 125-118.

Kawhi Leonard kontribuoi më së shumti në këtë fitore duke regjistruar 25 pikë, 7 kërcime dhe 4 asistime.