Çka thonë Artani, Andi dhe Getinjo për kriptovalutat? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka thonë Artani, Andi dhe Getinjo për kriptovalutat? (VIDEO)

NULL NULL
15.12.2022 12:51

Artani, Andi dhe Getinjo sot kanë diskutuar për teknologjinë në oborrin e shtëpisë.

Duke folur për telefonat e mençur ata kaluan deri tek kriptovalutat, njofton Klankosova.tv.

Se çka thonë ata për to dhe për më shumë, e kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme.