Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka thanë banorët në dhomën e rrëfimit për Metin, pasi u përjashtua nga Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:07

Përjashtimi i Metit nga Big Brother VIP Kosova 2 i ka prekur shumë banorët e tjerë të shtëpisë më të madhe në vend.

Atyre të gjithë iu dhimbs Meti pasi u përjashtua, por i dhanë të drejt të gjithë Vëllait të Madh për vendimin që ka marrë.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme