Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka tha Kaderi që i bëri banorët e tjerë të reagojnë? (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 21:06

Banorja e re në Big Brother VIP Kosova 2, Kaderi, ka pasur një debat me disa nga banorët e tjerë.

Ajo iu tha atyre se ka thënë se “erdha me pru pozitivitet” dhe se “atë që e them, i rri mbrapa fjalëve të mija”.

“Thashë se edhe ju e keni pasur nevojën me pasë njeri të ndryshëm me energji të ndryshëm”, tha Kaderi, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Ganiu i reagoi duke i thënë se për 29 ditë, janë me nga 2-3 orë gjumë.

Për të parë debatin mes tyre, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme