Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Çka s’pritet prej saj”, Ylli dhe Ganiu flasin për njërën prej banoreve (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:40
Ylli dhe Ganiu
Ylli dhe Ganiu

Teksa qëndronin në oborr Ylli, Besi dhe Santiana, Ylli thirri Ganiun për t’i treguar diçka për njërën nga banoret.

Ai i tregoi Ganiut për një bisedë që kishte pasur Kaderi me Blerandon e që kishte thënë “që ka qëndruar vetëm në barkun e nënës”.

E këtë gjë ata e ironizonin dhe Buci tha se “çka s’pritet prej saj”.

Për të kuptuar me shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme