Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka pritet të ndodhë sonte në natën ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 17:48
Big Brother VIP Kosova
Big Brother VIP Kosova

Agravimi i situatave në shtëpia çoi “Vëllain e Madh” në vendim ekstrem të përjashtimit të Metit.

Çka nuk u pa nga tensioni me Blerandon?

Çfarë kthese po merr raporti i Albës me Azemin?

Emocione të forta për disa prej banorëve dhe shumë më shumë mund të shihni sonte në natën ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme