Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Çka po të vyn muskujt, kur s’ke mend”, Edona befason me fjalët që i tha (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 18:58
edona

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka folur me Ilirianën dhe Monikën.

Ajo ka diskutuar në lidhje me meshkujt, duke thënë se nuk i duhen muskujt, nëse sipas saj, nuk ka mend, përcjell Klankosova.tv.

“Çka po të vyn muskujt, kur s’ke mend”, është shprehur Edona James.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.