Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka po ndodh? Ylli dhe Meti puthin pafundësisht Ganinë (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 12:15
Ganiu

Duke biseduar e qeshur së bashku, Ylli dhe Meti në një moment iu afruan Ganiut dhe e puthën.

Pas puthjeve ai duke qeshur tha se “nuk e kam pritur se dal i preferuari”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.