Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka nuk i pëlqeu Brunos tek sjelljet e Mbresës? (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 12:53

Bruno i ka treguar Stresit dhe Andit se çka e ka penguar te Mbresa.

Ai tha se ajo i kishte folur për gjëra që kanë diskutuar në të kaluarën, kjo gjë e ka penguar banorin e Big Brother Vip Kosova.

“Më ka ndaluar para dy tre dite, i thash muhabetet e para një jave mos më komente. I thash të dëgjoj për respekt se je vajzë, por përgjigje nuk dha”.

“Nuk ka çfarë i duhet Julianës nëse unë u zura me Julianën”, ka thënë Bruno.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.