Çka mund të ndiqni sonte në Specialen e Klan Kosovës ? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka mund të ndiqni sonte në Specialen e Klan Kosovës ?

NULL NULL
15/04/2020

Në edicionin e sotëm të Speciales në Klan Kosova do të diskutohet lidhur me situatën me pandeminë Covid-19 në Kosovë.

Gjithashtu do të flasim edhe për situatën politike, formimin e mundshëm të qeverisë së re në një koalicion LDK-AAK-NISMA, me Sekretarin e Përgjithshëm të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Besnik Tahiri.

A do të hyjë AAK me LDK-në në koalicion?

Gjatë emisionit do të realizohen edhe intervista me mjekë që janë në vijë të frontit në Francë dhe SHBA.

Do të ketë edhe lidhje direkte nga Klinika Infektive.

Këto dhe shumë të tjera do të mund t’i ndiqni me fillim prej orës 23:00 në Specialen e Klan Kosovës.

Na ndiqni!