Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka mendon ti për rastin “tualeti”, Buci pyet Besin në rolin e Bledit (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 20:05

Besi e ka imituar edhe sot sërish Bledi Manen.

Ai shkaktoi të qeshura edhe te banorët e tjerë. Kësaj radhe, Besi bënte shaka me Bucin ku folën për rastin e tualetit.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme