15:02, 14 Maj 2020

Mëngjesi i ditës së premte nis me një fshat super të organizuar, aty ku ndjenja e të qenit pjesë e kontributit shoqërorë është shumë e lartë!

Është gazetari Ardian Gaxherri, i cila na flet për punën e mirë që po bëjnë banorët e fshatit Dobërqan.

Ndërsa si çdo të premte edhe kësaj here ju sjellim rubrikën shije ku gazetarja Gonxhe Gërxhaliu së bashku me Florina Mekulin na kanë gatuar tagliatelle shoqëruar me salce spinaqi dhe domate.

Ora 7 ju uron një ditë të mbarë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë