Çka i tha Rama Bidenit në Madrid, që e bëri për të qeshur? (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka i tha Rama Bidenit në Madrid, që e bëri për të qeshur? (VIDEO)

NULL NULL
29/06/2022

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, po merr pjesë në samitin e NATO-s në Madrid të Spanjës, i cili do të mbahet sot dhe nesër.

Në një video të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Rama shihet krah për krah me presidentin amerikan Joe Biden, me të cilin edhe ka folur.

Në një moment, Rama i thotë diçka Bidenit, i cili më pas filloi të qeshte, transmeton Klankosova.tv.

Shikoni videon e mëposhtme: