Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka fole me gruan time? Adri kërkon informacione (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 16:46

Edona James ishte temë për një debat që krisi mes çiftit të shtëpisë Ilirjana dhe Adri.

Ilirjana u nervozuar me Adrin pasi i tha se Edona i kishte thënë se kinse ai ka pëlqim për të.

E pas kësaj deklarate të Ilirjanës, Adri i kërkoi llogari Edonës: “Çka fole me Ilirjanën sepse ajo nuk po flet?”.

Edona ia ktheu: “Gruaja jote  po xhelozon, i thash burri yt po më shikon, ruaje”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.