Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka është Curcuma Aktiv nga Natura Therapy? (VIDEO)

NULL NULL
05.04.2023 16:38
Ermal Shaqiri

Curcuma Aktiv është një produkt me një qëllim të veçantë mjekësor, për lehtësim nga dhimbjet dhe gjendjet inflamatore përgjatë shtyllës kurrizore, nyjeve ose muskujve.

Funksionon në mënyrë efektive në të gjitha llojet e dëmtimeve ose ndryshimeve degjenerative të shtyllës kurrizore dhe legenit (shiatik, hernie diskale, spondilozë, reumatizëm), artrit (osteoartrit dhe artrit reumatoid), dëmtim ose inflamacion të ligamenteve, tendinave dhe muskujve, shtyllës kurrizore të lakuar (skoliozë, kifoza, lordoza), në fraktura dhe lëndime të tjera traumatike dhe në sëmundje malinje (kanceri).

Disa nga benefitet e këtij produkti janë se ndihmon në qetësimin e inflamacionit në të gjitha sëmundjet autoimune, mbron nga stresi oksidativ dhe ndihmon në mbrojtjen kundër kancerit e shumë çka tjetër, të cilat shpjegohen në studio nga fizioterapeuti Ermal Shaqiri.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.