19:47, 13 Prill 2018

Robert Berisha ka ironizuar me djegien e sporteleve të pagesës në Rrugën e Kombit.

Këngëtari ka postuar një Instastory, ku duket se si ndalet me veturë para këtyre pikave të djegura dhe thotë: “Mirëdita, sa duhet? Qy qy, a ju kanë kall a? Joooo bre… ihiiiii”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë