Çka do të bëjë Stresi me çmimin e madh? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka do të bëjë Stresi me çmimin e madh? (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 22:22
Stresi

Stresi ka treguar se çka do të bëjë me shumën e parave të fituara nga Big Brother VIP Kosova.

Ai është shprehur se këtë shumë do t’ia dedikojë nënës së tij, përcjell Klankosova.tv.

“Nëna ime del në pension shumë shpejt, mendoj që edhe 3-4 muaj. Unë jam në një turne koncertesh aktualisht dhe vërtetë atë shumë ia dedikojë vetëm Shpresës sime, si një pension që ajo po del në pension, për krejt sakrificat. Është shumë pak kjo shifër për nënën time, sepse ajo nuk ka çmim”, është shprehur Stresi.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

lajme të ngjashme