Çka deshi macja në transmetimin për Ohër? (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka deshi macja në transmetimin për Ohër? (FOTO)

NULL NULL
18.03.2023 17:59

Profesori i të Drejtës Ndërkombëtare, Mark Weller, po qëndron në Ohër dhe është fotografuar teksa po pinte cifare në ballkon.

Kjo fotografi e tij është paraqitur për publikun edhe në transmetimin Special të Klan Kosovës.

Mark Weller

Teksa po kërkohej nga moderatorët në studio rikthimi i kësaj fotografie, regjia për pak sekonda vendosi gabimisht fotografinë e një maceje, gjë e cila shkaktoi të qeshura në studio, duke e relaksuar kështu edhe situatën.

Ndryshe, macja në këtë foto në transmetim për Ohrin dukej shumë e veçantë për nga pamja.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Macja
Macja në transmetim