City rivalizon Liverpool për Lemar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

City rivalizon Liverpool për Lemar

NULL NULL
14/04/2018
Gjiganti anglez është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të anësorit, me synimin e forcimit të radhëve gjatë verës, pas dështimit në afatin kalimtar të dimrit

Manchester City është duke u munduar që ta transferojë cakun e Liverpool dhe Arsenal, anësorin e Moncaco, Thomas Lemar.

Skuadra nga Anfield Road ka qenë e lidhur me blerjen e asit francez qysh nga vera e shkuar dhe me shumë mundësi do të mundohet sërish ta transferojë.

Por Pep Guardiola mbetet i vendosur ta blejë një lojtar klasi, pas dështimit për ta transferuar Alexis Sanchez dhe Riyad Mahrez.