Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

City publikon listën e lojtarëve që i ka ftuar për ndeshjen kundër Interit

NULL NULL
08.06.2023 22:42
Champions League

Të shtunën më 10 qershor me fillim nga ora 21:00 do të luhet finalja e Champions League.

Do të përballen Manchester City dhe Interi.

Ndeshja do të luhet në stadiumin “Ataturk” në Stamboll.

Skuadra e Pep Guardiolës synon që ta fitojë trofeun e tretë këtë edicion, pas Premier Leagues dhe FA CUP.

Guardiola tashmë e ka bërë publike listën e futbollistëve që do të luajnë në finalen e madhe.

Portierë: Ederson, Stefan Ortega, Scott Carson;

Mbrojtës: Kyle Walker, Ruben Dias, John Stones, Aymeric Laporte, Nathan Aké, Manuel Akanji, Sergio Gómez, Rico Lewis;

Mesfushorët: Rodri, Ilkay Gundogan, Bernardo Silva, Kevin de Bruyne, Kalvin Phillips, Cole Palmer, Maximo Perrone;

Sulmues: Erling Haaland, Jack Grealish, Julián Álvarez, Riyad Mahrez, Phil Foden.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme