10:42, 13 Qershor 2019

Arijanet Muriq në sezonin tjetër mund të mos mbrojë ngjyrat e Manchester City.

Skuadra nga Eithad Stadium planifikon që të lë në huazim portierin e ri të Kombëtares së Kosovës, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Është Nottingham Forest që po rri me një këmbë për të nënshkruar me kosovarin.

City ka vendosur që ta huazojë Muric në sezonin e ardhshëm, pasi që Claudio Bravo kthehet në mes të shtyllave dhe zëvendësi i tij i parë është Ederon.

Konkurs Pune

Lexo më shumë