City e dyfishon epërsinë ndaj Leedsit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

City e dyfishon epërsinë ndaj Leedsit (VIDEO)

NULL NULL
06.05.2023 16:30

Manchester City e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leeds United, në kuadër të javës së 35-të në Premier League.

Golin e dytë ka realizuar Ilkay Gundogan, në minutën e 27’, transmeton Klankosova.tv

Edhe golin e parë e shënoi i njëjti lojtar në minutën e 19’.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.