City do t’i shpenzojë 600 milionë sivjet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

City do t’i shpenzojë 600 milionë sivjet

NULL NULL
13/04/2018

Manchester United mund t’i shpenzojë deri në 600 milionë funte këtë verë, sipas The Telegraph.

Pep Guardiola po i shënjestron tre lojtarë të mëdhenj që ta ndihmojnë City-n në Ligën e Kampionëve stinorin e ardhshëm.

Julian Weigl i Borussia Dortmundit, Fredi i Shakhtar Donetsk, Thomas Lemar i Monacos, Jean-Michel Seri i Nice, dhe Jorginho i Napolit janë në listën e  lojtarëve që janë në radarin e Qytetetarëve.