City afër Kevin de Bruyne - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

City afër Kevin de Bruyne

NULL NULL
09/08/2015

Manchester City pritet ta kompletojë marrëveshjen për të nënshkruar me sulmuesin e Wolfsburg, Kevin de Bruyne.

Citizens ka kohë që kanë qenë të lidhur me një transferim të belgut dhe me këtë goditje tentojnë seriozisht titullin kampion.

Manchester City janë të gatshëm të derdhin në arkat e klubit gjerman rreth 45 milionë funte, shumë kjo që nuk përbën problem për sheikët e klubit.