17:10, 22 Korrik 2019

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka uruar Senatorin amerikan Bob Dole në ditëlindjen e tij të 96-të.

Në urimin e saj Çitaku shprehu falënderime për kontributin e Senatorit për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

“Ne do të jemi gjithmonë mirënjohës dhe falënderues ndaj jush”.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë