Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çiljeta pyet “A je mirë? (VIDEO)

NULL NULL
20.08.2019 13:50

Ashtu siç ishte paralajmëruar para pak kohësh, Çiljeta e publikoi këngën e saj të re “A je mirë” në bashkëpunim me Estto.

“Uroj të ju pëlqejë të gjithëve si për mbyllje sezoni”, ka shkruar këngëtarja në llogarinë e saj të Instagramit.

Kësaj këngë artistët ia kanë punuar edhe videoklipin, i cili në Youtube ka mbledhur qindra mijëra klikime.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.