Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cili ishte motivi i përplasjes i Metit me Blerandon, ky i fundit jep detaje tek Blero (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 18:43

Meti dhe Blerando sot kanë debatuar me njëri-tjetrin.

Në një moment Blerando u ka treguar disa prej banorëve se si kanë ardhur deri te ky moment.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.