Cilat ishin përplasjet e shumta të Xhulit me Atdheun gjatë kësaj fundjave? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cilat ishin përplasjet e shumta të Xhulit me Atdheun gjatë kësaj fundjave? (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 22:19

Gjatë spektaklit të sotëm Prime të Big Brother VIP Kosova është shfaqur një tjetër video material kushtuar relacionit Xhuli-Atdhe.

Brenda këtij video materiali, shihen përplasje të ndryshme të dyshes, që pasuan vendimin e Atdheut në Prime të kaluar për t’i dhënë fund historisë së tij të njohjes me Xhulin.

Por, për t’i parë më saktësisht këto skena që ndodhën vetëm gjatë kësaj fundjave, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.