Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cila ishte arsyeja e debatit mes Mbresës dhe Andit? (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 09:55
Mbresa dhe Andi

Darka e të nominuarve mbrëmë mes Mbresës, Andit, Gresës dhe Brunos nuk kaloi pa tensione.

Gjatë minutave të rezervuar për këta banorë njëri prej të cilëve rrezikon të dalë sonte, pati debate të forta.

Në videon më poshtë mund të kuptoni njërën ndër arsyet e debatit mes Mbresës dhe Andit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme