Cila është "Sfida e Kapitenit" për këtë javë? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cila është “Sfida e Kapitenit” për këtë javë? (VIDEO)

NULL NULL
04.02.2023 20:52

“Vëllai i Madh” ua ka prezantuar sfidën e tij më të re konkurrentëve të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova.

“Sfida e Kapitenit” gjatë kësaj jave do të jetë me doreza, derisa banorët janë të detyruar t’i vendosin ato, sa herë që të bie gongu.

“Banorë në pako keni dorezat për ‘Sfidën e Kapitenit’. Nga momenti që dëgjoni gongun keni 25 sekonda t’i vendosni. E në rast se koha mbaron pa i vendosur, ju diskualifikoheni menjëherë nga loja. Ju duhet të qëndroni gjatë gjithë kohës më doreza pa i larguar për asnjë moment dhe për asnjë veprim”, u tha në njoftimin e “Vëllait të Madh”.

“Personat që i largojnë dorezat do të diskualifikohen nga loja dhe personi që i mbanë më gjatë, kur të gjithë të tjerët të jenë të diskualifikuar, do ta fitojë sfidën”, u tha tutje në njoftim.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.