Cila është përqindja e buxhetit që fituan banorët për këtë javë? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cila është përqindja e buxhetit që fituan banorët për këtë javë?

NULL NULL
31.01.2023 02:40

Banorëve të shtëpisë të Big Brother VIP, në bazë të sfidës së javës me ‘Puzzle’ iu është kumtuar përqindja e buxhetit.

“Vëllai i Madh” ka vendosur që përqindja e buxhetit të kësaj jave do të jetë e kufizuar në 40% pasi që sfida nuk është kryer me sukses.

Tani mbetet të shihet se si do t’ia kalojnë banorët kësaj jave me buxhetin e kufizuar.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.