Cila është lidhja e Atdhe Xheravinës dhe Mbresës jashtë shtëpisë? Flet motra e saj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cila është lidhja e Atdhe Xheravinës dhe Mbresës jashtë shtëpisë? Flet motra e saj (VIDEO)

NULL NULL
22.01.2023 20:29

Mbresa Hajrullahu është ndër përsonazhet më të komentuara brenda shtëpisë së BBVK që prej hyrjes së saj.

Në një intervistë për “Big Talk” në Klan Kosova, motra e saj, Andisa Hajrullahu foli për një postim mbështetës që tashmë konkurrenti i ri, Atdhe Xheravina i kishte bërë në Instagram.

“Nuk ka njohje nga jashtë, Atdheu në atë moment e ka postuar storjen dhe ia ka bërë follow Mbresës edhe ne që po ia menaxhojmë instagramin Mbresës, ia kemi kthy follow edhe vetëm e kemi falënderu për mbështetjen”, tha Andisa.

Andisa tha se nuk sheh që mund të lind diçka mes tyre.

“Mbresa është goxha e pashme, është e mençur, i ka disa virtyte. Por, nuk mund të ndodh diçka, jo, nuk e besoj”, shtoi ajo.

Në linqet më poshtë mund të shikoni videon, dhe emisionin e plotë: