Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Çika vendos”, Blero i tregon Kaderit detaje nga jeta private (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:25
Blero dhe Alby
Blero dhe Alby

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Kaderi kanë biseduar rreth jetës private të Bleros.

Kaderi ishte kurioze për raportin e tij me vajzën.

Ndërsa Blero tha se “për gjithçka vajza e tij vendos, dhe kanë marrëdhënie të mrekullueshme”.

Ai më tutje tregoi edhe në detaje se si ishte periudha me vajzën e tij kur ka ndodhur ndarja.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.