Çifti që u bë hit në Youtube, humbin fëmiun e tyre (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çifti që u bë hit në Youtube, humbin fëmiun e tyre (VIDEO)

NULL NULL
10/08/2015

Një çift zbuloi përmes youtube se kanë humbur fëmijën e tyre, vetëm pak ditë pasi ata kanë ndarë lajmin e mrekullueshem që janë duke pritur një fëmijë.

Sam Rader, 29 vjeçar, u bë hit javen e kaluar, pasi ai mori urinën e gruas së tij Nia, për të parë rezultatet e saj të testit të shtatzënisë.

Ai ka filmuar momentin dhe e ka ndarë atë në një kanal në youtube, transmeton Klan Kosova.

Tani, vetëm katër ditë më vonë, ata kanë njoftuar se kanë humbur fatkeqësisht fëmijën e tyre ende të palindur.

Në një shpjegim të përlotur, çifti nga Texsasi kanë ndarë një video të re të quajtur “Foshnja jonë kishte rrahje zemre”.

Video e postuar ditë më parë kishte më shumë se 10 milionë klikime.

https://www.youtube.com/watch?t=82&v=Dr6aHi98iGI