Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çifti i njohur po pret fëmijë

NULL NULL
09.04.2018 18:00

Kenya Moore dhe Marc Daly po presin fëmijë.

47-vjeçarja e konfirmoi lajmin duke thënë: “Ne do të mirëpresim një djalë ose një vajzë në fund të këtij viti”.

“Nuk dua të flasë shumë për detaje. Jam pak nervoze. Dua ta kem një fëmijë të shëndetshëm”.

Kenya dhe Marc u martuan në një ceremoni private në qershor të vitit 2017.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.